SPOTKANIE NOWOROCZNE

13 stycznia 2024 roku odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne zarządów kół i klubów z zarządem oddziału.

Spotkanie było okazją do podsumowania działalności turystyczno-krajoznawczej, realizowanej przez koła i klubu oraz zarząd oddziału. Rok 2023 zakończyliśmy
w liczbie 325 członków PTTK. Zrealizowaliśmy 117 przedsięwzięć turystyki kwalifikowanej oraz turystyki powszechnej, w których wzięło udział 3036 osób.
To był kolejny rok wzrostu zarówno w sferze organizacyjnej, jak i programowej.
Prezes Oddziału podziękował wszystkim zarządom za zaangażowanie i wysoki poziom realizowanych przedsięwzięć. Prezesi Zarządów Kół i Klubów otrzymali upominki,
na które składały się mapy i przewodniki do wykorzystania przy przygotowywaniu
i realizacji imprez turystycznych.

Spotkanie było też znakomitą okazją do wręczenia długoletnim działaczom odznak okolicznościowych:

„50 lat w PTTK” dla Kol. Ryszarda MAJEWSKIEGO

„25 lat w PTTK” dla Kol. Ewy STAWIARSKIEJ,
Kol. Pauliny MAJEWSKIEJ, Kol. Joanny PUTERNICKIEJ
oraz Kol. Jana MAJEWSKIEGO.

SERDEZCZNIE GRATULUJEMY WYRÓŻNIONYM
I ŻYCZYMY KOLEJNYCH JUBILEUSZY
W NASZYM TOWARZYSTWIE!

W dalszej części spotkania omówiono najważniejsze przedsięwzięcia turystyczno-krajoznawcze Oddziału na 2024 rok, ze szczególnym uwzględnieniem majowego Zlotu Kół i Klubów Oddziału.