PERU JAKIEGO NIE ZNALIŚMY!

W środę 25 stycznia, w Klubie 4. Regionalnej Bazy Logistycznej odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Jak nie odpocząć na urlopie?” organizowane przez Klub Aktywnych Turystów naszego Oddziału. Już sam tytuł cyklu był zapowiedzią nietypowych wiadomości. Ci, którzy przyszli na spotkanie na pewno się nie zawiedli! Dwójka przesympatycznych młodych ludzi – Joanna Kucharska Cichoń i Marek Cichoń, małżeństwo pełne pasji podróżowania – opowiedziało o swojej wyprawie do Peru!
Ale jak! Asia w pełnej humoru opowieści ilustrowanej własnymi i Marka zdjęciami oraz filmami poprowadziła nas przez etap przygotowania do wyprawy, poprzez perypetie lotniskowe i transportowe do wędrówek na wysokościach ponad 4.500 metrów
i wyprawy do amazońskiej dżungli. Super się tego słuchało i oglądało, dlatego nie wiadomo kiedy minęły 2 godziny spotkania. Niech żałują wszyscy, którzy nie byli. Następna okazja do spotkania Asi i Marka 23 lutego o godz. 18.00 na drugiej części peruwiańskiej opowieści – tym razem o zabytkach. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Miłym akcentem spotkania było wręczenie Asi i Markowi legitymacji PTTK i przyjęcie ich do naszego Oddziału i Klubu Aktywnych Turystów! Cieszymy się, że jesteście z nami!

foto: Ania Szymanowska